Prostalex


prostata
PROSTALEX – RECENZE

I muži mají své problémy. A patří k nim i prostata. Pokud si přejete ovlivnit normální fungování močových cest a močového měchýře, zaměřte se na vhodné přírodní doplňky.

Prostalex je cestou k normální funkci prostaty

Prostalex obsahuje vysokou koncentraci čtyř přírodních látek přispívajících k udržení normální funkce močového ústrojí, močových cest a prostaty. Komplexní doplněk stravy se dá užívat dlouhodobě. Nevytváří se žádná návykovost a stačí užívat jednu kapsli za den. Prostalex se doporučuje mužům po čtyřicítce. Jedná se o naprosto bezpečný přípravek, který je prověřený mnohaletým užíváním. V případě, že již užíváte jiné doplňky stravy nebo léky, poraďte se s vaším lékařem nebo lékárníkem o vhodnosti souběžného užívání.

 

Látky obsažené v Prostalexu

Účinky Prostalexu tkví především v hlavních obsažených látkách. Saw palmetto značí palmu malého vzrůstu z Atlantického pobřeží severní Ameriky. Plody této palmy se již po staletí využívaly pro péči o prostatu – využívá se extrakt z plodů. Saw palmetto obsahuje hlavně fytosteroly a mastné kyseliny a podílí se na vylepšení funkce prostaty a zlepšení potence. Pygeum africanum roste ve střední a jižní Africe. Extrakt z kůry stromu umí dobře pečovat o správnou funkci prostaty a močových cest. Kopřiva dvoudomá se jako léčivka využívá tisíce let. Jednou z předností je využívání extraktu k normální funkci prostaty a k lepšímu vylučování. Prostalex obsahuje také beta-sitosteroly – přírodní aktivní látky s vysokým množstvím rostlinných olejů.

Certifikovaný produkt

Prostalex dále obsahuje želatinu v kapsli a přídatné látky jako stearan hořečnatý a mikrokrystalickou celulózu. Přípravek v sobě nemá ani lepek a ani laktózu. Nechybí certifikace HACCP a splnění požadavků pro prodej v České republice, s notifikací na Ministerstvu zdravotnictví České republiky jako doplněk stravy.

Účinné látky – Prostalex
  • Saw palmetto má blahodárné účinky na zdraví mužů
  • Přírodní a volně prodejný
  • Aktivní péče o prostatu
PROSTALEX – PLUSY / MÍNUSY
  • Přírodní produkt
  • Není návykový
  • Doprava zdarma od 2 balení
  • Určeno pro muže po čtyřicítce

prostata
Copyright 2014 – WP Rocco Builder – All Rights Reserved

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Vše, co potřebujete vědět o prostatě, vyšetření prostaty, léky na prostatu a babské rady