Prostenal


prostata
PROSTENAL – RECENZE

image1_1

Zdravé fungování prostaty a močových cest vám zajistí pohodu během dne a klidný spánek v noci. Zvětšená prostata se objevuje až u poloviny mužů s věkem nad padesát let. Ovšem tento problém se vyskytuje i u podstatně mladších mužů.

Zvětšená prostata vás upozorňuje typickými příznaky

O prostatu se musí pečovat, aby byla stále v dobré kondici. Především se doporučuje udržování zdravého životního stylu, konzumace dostatečného množství zeleniny, velké omezení nebo úplné skoncování s alkoholem, kouřením a pitím silné černé kávy. Choďte pravidelně na kontroly k urologovi. Že něco není v pořádku vám prozradí typické příznaky, kam patří zejména častá potřeba na močení, a to také během noci. Dále slabý proud moči, přerušované močení, namáhavé močení, odkapávání po močení nebo pocit nevyprázdněného močového měchýře.

 

Péče o prostatu s Prostenalem

Prostenal obsahuje účinné látky ke správné funkci močových cest a pro zdravou prostatu. Obsahuje rostlinné extrakty příznivě ovlivňující zdraví u mužů. V Prostenalu se nachází kombinace saw palmetta, kopřivy dvoudomé a zinku. Saw palmetto pomáhá s udržováním zdravé prostaty a stará se o podporu správného proudu moči. Společně s kopřivou dvoudomou pečují o správné fungování močového ústrojí. Při používání se udržuje správná testosteronová hladina v krvi díky zinku. Zinek rovněž vyniká schopnostmi příznivě ovlivňovat plodnost u mužů. Součástí je také karotenoid lykopen. Tuto látku si tělo neumí samo vyrobit a musí se doplňovat stravou nebo doplňky stravy. 

Použití Prostenalu

Produkty Prostenal jsou určeny hlavně mužům s věkem od čtyřiceti let výše. Prostenal využijí muži rozhodnutí pečovat o prostatu a se zájmem se vypořádat s častým močením. Není problém používat Prostenal dlouhodobě, protože nebyly prokázány žádné vedlejší účinky. Užívání netvoří odolnost na bakterie.

Účinné látky – Prostenal
  • Saw palmetto má blahodárné účinky na zdraví mužů
  • Kopřiva dvoudomá pomáhá zachovat normální funkci močového ústrojí
  • Saw palmetto přispívá k zachování reprodukční funkce
PROSTENAL – PLUSY / MÍNUSY
  • Přírodní produkt
  • Poměrně rychlé účinky
  • Jeden z nejoblíbenějších přípravků
  • Lehce vyšší cena

prostata
Copyright 2014 – WP Profit Builder – All Rights Reserved

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Vše, co potřebujete vědět o prostatě, vyšetření prostaty, léky na prostatu a babské rady